Sizce en iyi markalar?

İade Şartları

 

İade ŞartlarıTemel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde yetkili firmanın düzenlemiş olduğu fatura ile birlikte iade edebilirsiniz. Hijyenik ürünler sınıfına giren bu ürünler denenmemelidir.

Belki sizlerin bile daha önce farketmediği ya da bilmediği tırnakta bir mantar ya da bacaklarda bir rahatsızlık oluşmuş olabilir. Bu nedenle bir çorabı denediğiniz (giydiğiniz) anda o çorabın hijyenik özelliği kaybolmuş olacak, üzerinde de katlar ve bozulmalar oluşacağından bu çorabı iade edebbilmeniz mümkün değildir. 

Bu nedenle daha önce kullanmadığınız ya da almadığınız bir çorabı almamanızı öneririz. Böylelikle karşılıklı olarak bizleri üzecek konular ortaya çıkmayacaktır. Ancak çorabı giymediyseniz 15 gün sınırını dikkate almanız gerekmemektedir ve ne zaman isterseniz iade edebilirsiniz.

Çok nadir de olsa bazen kutu içerisinde olması gereken bedenden başka beden ya da renk üretim aşamasında yanlışlıkla kutuya konulabilmektedir. Ayrıca fabrika hatası (ayıplı malzeme) ya da benzeri durumlarda elbette değişim tamamen ücretsiz olarak gerçekleşmektedir.

Üretim hataları bazen hemen farkedilemeyebilir. 15 gün geçmiş olsa dahi, üretim hatası olduğunu düşünüyorsanız lürfen bizi bilgilendirin. Mutlaka ürünü teknik olarak incelemeye alarak size en kısa sürede bilgi veririz. Üretim hatası durumunda elbette sorunsuz ve ücretsiz bir şekilde değişim ya da yenileme gerçekleştirilir.

Sipariş verirken almış olduğunuz çorabın özellikle beden ölçüsünü doğru almanızı rica ediyoruz. Çorabı giymeyecekseniz ve sadece kapıda kontrol edip duruma göre (incelik, kalınlık, renk vb. nedenlerden) iade edeceksiniz lütfen orijinal kutusunu açarken yırtmamaya ve bozmamaya azami gayret gösteriniz. 

Bütün kurallar, yasalar, yazılı metinler bir tarafa karşılıklı iyi niyet elbette önemsediğimiz bir değerdir. Elbette yasalar ve kurallar geçerlidir ama önceliğimiz karşılıklı yapılan bu alış verişin her iki taraf açısından da olumlu sonuçlanmasıdır.  

* İade ürünler(iniz)i mutlaka iade nedenini bildiren imzalanmış bir not eki ve faturanız ile birlikte gönderin. Bir not eklemek yerine fatura üzerinde bulunan uygun bir alana iade nedenini kısaca belirtip altını imzalamanız da yeterli olacaktır.