Firmamız hakkında

Bir çok marka ve modelin olduğu, farklı bilgilerin birbirine girmediği, aradığınızı kolayca bulabilmeniz için 2009 yılında yola çıktık. Bunu yaparken, hem bağımsız yorumları okuyabilir hem de dilerseniz deniyimlerinizi diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz. 

Varis ya da varis çoraplarıyla ilgili detaylı bilgileri "Bilgi" sekmesinde bulabilirsiniz. Buradaki bilgiler doğrudan kaynağından alınmış olup doktor, uzman görüşlerinden ve doğrudan ilgili firmaların verilerinden derlenmiştir. 

Bildiğiniz gibi bir çok farklı sitede binlerce ürün arasında seçim yapmak zorlaşmaktadır. Bu nedenle bu sitede sadece varis çorabı ve varis ile ilgili ürünleri bulabilirsiniz.  Bütün bu ürünleri karşılaştırabileceğiniz gibi, varis ile ilgili bir çok bilgiye de ulaşabilirsiniz. variscorabi.com olarak doğru seçimi yapabilmenizi dileriz.

variscorabi.com doğrudan ürün göndermemekte ve satış yapmamaktadır. Siparişinizi verdiğiniz ürün(ler) doğrudan variscorabi.com tarafından güvenirliliği onaylanmış ve yetklili ruhsat sahibi firmalar tarafından gönderilmektedir. Oluşturduğunuz sipariş sistemimizde kayıtlı firmaya iletilmekte ve siparişiniz ilgili firma aracılığı ile orijinal fatura ile gönderilmektedir. varicorabi.com bu hizmetten hiç bir gelir elde etmemektedir.