0216 802 20 89  0533 017 41 92

Ürün Bilgisi Alırken

Sipariş Verirken

Ürün bilgisi alırken, 0216 802 20 89 numaralı hattımızdan arayabilir, whatsapp hattımızdan mesaj gönderebilir ya da ilgili ürünün sayfasına girerek "Bilgi Al" butonuna tıklayarak adımları izleyebilirsiniz. Fiyat ve stok bilgisi, bilgi talebiniz alındıktan sonra yetkili firma tarafından verilir. Firmanın vermiş olduğu bilgi doğrultusunda ürünü satın almak isterseniz, talebinizi yetkili firmaya yönlendiriyor olacağız. 

Bilgi alırken "Bilgi Al" butonu ile ilerliyorsanız, talep ettiğiniz ürünün detaylarını (basıncı, rengi, formu) da işaretlemeniz durumunda bilgi verme süremiz kısalacaktır. Bu nedenle ürün detaylarını doğru ve eksiksiz girmeniz önemlidir.

-        -

-         Nadiren de olsa web sitemizde bazen sunuculardan kaynaklı hatalar yaşanabilmektedir. Böyle durumlarda iletişim formundan (telefon numaranızı yazmayı unutmayın) ya da 0216 802 20 89 numaralı telefondan bize ulaşarak talebinizle ilgili yardım isteyebilirsiniz.

www.variscorabi.com üzerinden ürün bilgisi alırken yukarıda belirtilen konuların size yardımcı olmasını dileriz. İyi alış verişler.