Sipariş Verirken

Öncelikle belirtmek istediğimiz konulardan biri, sipariş verme aşamasında, siparişi onayladığınız  an görmüş olduğunuz fiyatlar ve tarafınıza otomatik olarak gönderilen proforma faturada yazan toplam tutar geçerli tutardır. Yanlış girilmiş, ya da siz sipariş verdikten hemen sonra fiyat güncellenmiş olsa da size gelen proforma fatura üzerindeki tutardan başka hiç bir ek ücret ödemez ve bu nedenle asla aranmazsınız. Ancak fiyat da bir indirim söz konusu ise o indirimin yansıtılması amacı ile aranır düzeltme yapılarak indirimli fiyat üzerinden siparişiniz yeniden alınır. Özetle, web sitemiz üzerinde bizden kaynaklı, yanlışlıkla bir ürünün fiyatı maliyetinin çok çok altında girilmişse bile, o ürün size sitede görmüş olduğunuz fiyat üzerinden fatura edilir ve kesinlikle mağdur edilmezsiniz.

Sipariş verilirken, nadiren de olsa bazı kullanıcılar yanlış/eksik sipariş vermektedirler. En çok karşılaşılan sorun “beden seçimidir”. Beden seçiminin doğru yapılması, ürün iade şartlarıyla ilgili maddelerden ötürü kullanıcılarımızın zarar görmemesi adına önemlidir. Sipariş verirken dikkat etmeniz gereken konuları aşağıda bulabilirsiniz.

-        -  Sipariş verdiğiniz ürünün ödemesini yapmadan ve siparişi onaylamadan önce istediğiniz varis çorabının ürün sayfasında  belirtilen, varsa beden, renk ve özelliklerini (açık/kapalı burun) doğru seçtiğinizden emin olun.

-         - Sipariş verirken seçtiğiniz varis çorabının basıncı (düşük, orta, yüksek) ürün adında açıkça belirtilmektedir. Doğru basınçlı ürünü seçtiğinizden emin olun.

-         - Sipariş vermeden önce, kullanım koşullarınıiade şartlarını ve mesafeli sözleşmeyi okuyun.

-         - Sipariş aşamasında “kullanım koşularını kabul ediyorum”  kutucuğunu işaretlemediğinizde siparişinize devam edemediğinizden bu kutucuğu işaretlemeniz gerekmektedir. Bu kutucuyu işaretleyip siparişi verdiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Elektronik ortamda bu kutucuğun onaylandığının kaydı tutulmaktadır.

-         - Doğru markayı seçtiğinizden emin olun.

-         - Nadiren de olsa web sitemizde bazen sunuculardan kaynaklı hatalar yaşanabilmektedir. Böyle durumlarda iletişim formundan (telefon numaranızı yazmayı unutmayın) ya da 232 465 30 79 numaralı telefondan bize ulaşarak siparişinizle ilgili yardım talep edebilirsiniz.

-         - Sipariş verirken zorlanmanız durumunda yine iletişim formunu kullanarak (telefon numaranızı yazmayı unutmayın) ücretsiz ya da 232 465 30 79 numaralı telefonu doğrudan arayarak adım adım destek alabilirsiniz.

www.variscorabi.com üzerinden sipariş verirken yukarıda belirtilen konuların size yardımcı olmasını dileriz. İyi alış verişler.