En İyi Varis Çorabı Hangisi

Sorularınızı Yanıtlıyoruz

Lütfen aşağıdaki formu doldurarak varisle ilgili sorunuzu bize ulaştırınız. Sorularınıza daha etkili ve faydalı yanıt verebilmek için formdaki sorularımızı yanıtlamayı unutmayınız.

"Sık Sorulan Sorular" bölümünde ilginizi çekecek soru ve yanıtlar bulabilirsiniz. Belki bir göz gezdirmek işinize yarayabilir. (Kullanıcılarımızın olur verdiği soru ve yanıtlar yayınlanmaktadır)

Uzman doktorlarımızdan Op. Dr. Adem Yücel ya da Dr. Ömür Gencel, sorularınızı gelen sırasına göre yanıtlayacaktır. Gelen sorular titizlikle incelenerek yanıtlandığından ve yoğunluktan ötürü gecikmeler olabilmektedir. Ancak her şeye rağmen bütün sorular en geç 48 saat içinde yanıtlanmaktadır. 

İlginiz ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Bazı e-posta hesap ve uygulamalarının sunucularındaki filtrelemeden ötürü bazen Spam/İstenmeyen posta klasörüne düşebilmekteyiz. Bu nedenle lütfen ilgili klasörlerinizi incelemeyi ve bizden gelen e-postaları "spam değil" olarak işaretlemeyi ihmal etmeyiniz.

Gizlilik taahhüdümüz gereği burada vermiş olduğunuz, iletişim bilgileri dahil hiç bir bilgi 3.şahıs ya da kurumlarla asla paylaşılmamaktadır. Yine vermiş olduğunuz e-posta ve isteğe bağlı telefon numarası ASLA ürünlerimizin tanıtımı ya da reklamı için kullanılmamaktadır. Üyelerimizin ve soru soran kullanıcılarımızın bilgileri ayrı bir veritabanında bulundurulmaktadır. 

Facebook sayfamızı beğenmeniz hoşumuza gitmesinin yanı sıra hizmet kalitemizi de arttırmaya yarayacaktır. Ayrıca yeniliklerden de haberdar olursunuz. Kaldı ki reklam ve her gün onlarca gönderiyle sayfamızı beğenenleri boğmuyoruz. Ama elbette bu bir zorunluluk değil