Varis Çorabı Fiyatları

Varis çorabı fiyatlarıyla ilgili internet sitelerinde, medikal marketlerde ya da eczanelerde birçok farklı marka Varis Çorabı Fiyatlarve fiyat olduğunu mutlaka fark etmişsinizdir.  Hatta aynı marka ve model varis çorabı bile değişkenlik gösterebilmektedir.

Doktorunuz önermiş ya da reçete yazmış olabilir. Hatta dinlendirici ve koruyucu amaçlı bir çorabı kullanmaya siz kendiniz de karar vermiş olabilirsiniz. Nedeni ne olursa olsun, dışarı çıkıp aradığınızda ya da internetten araştırdığınızda fiyatlar konusunda az çok bilgi sahibi olmuşsunuzdur.

Peki, bu fiyat farkının nedeni ne?

Öncelikle farklı fiyatların olmasının 2 ana nedeni vardır. Üretimin nerede hangi ülkede yapıldığı ve kullanılan malzemenin kalitesi. Bu iki nedeni biraz açalım.

Yurt dışında üretilen bir varis çorabı, ithalat maliyetlerinden ötürü yerli üretime göre daha pahalı olabilmektedir.

Kullanılan malzemenin kalitesi, üretildiği ülkeye bakılmaksızın en önemli fiyat belirleyicisidir.  

Dolayısı ile bir ürünün hem kullanılan hammaddesi kaliteli hem de ithal ise fiyatı da o oranda artar. Yerli ve kaliteli malzemeden üretilmiş varis çorapları da birçok markadan daha pahalı olabilmektedir.

Bazı markalar, üretim tesislerinin büyüklüğü ve kullanılan malzemenin kalitesinden ötürü yine kaliteli üretim yapan başka bir firmadan daha pahalı olabilir.

Buradaki en önemli kıstas seçtiğiniz çorabın size uygun olması, dayanıklı dolayısı ile uzun ömürlü olmasıdır. Bir de tabi ki üretici firmanın ürettiği ürünün arkasında durması.

Varis Çorabı FiyatlarıFiyatlardaki farklar, kullanılan malzeme, basınç değerleri ve üretildiği ülkeye, külotlu, diz altı, diz üstü, gebeler için olmasına göre değişebilir. Her bütçeye ve beğeniye uygun bir varis çorabı mutlaka vardır.

Bu nedenle fiyat değerlendirmesi yaparken yukarıdaki kriterleri göz önünde bulundurmanızı öneririz. variscorabi.com adresinde kesinlikle orijinal olmayan ya da bir çok kişinin şikayet edip olumsuzlukları ilettiği bir ürün bulmanız olası değildir. Aynı çorabı dilediğiniz yerden alabilirsiniz. Hatta bizden almayın ama bizdeki markaların dışında da tercih yapmayın.

Bizler sürekli gündemi takip ederek çorap bilgilerini topluyoruz. Bu nedenle kalitesiz bir çorap asla sunucularımızda barınamaz. Bu kar marjı çok yüksek olan ucuz bir çorap olsa bile.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapın