Özel Sigortalar

Özel sağlık sigortası yaptıran/olan kullanıcılar, tedavinin bir parçası olarak vücuda dışarıdan destek vermesi  amacı ile kullanılan, taşınabilir, kişiye özel ateller, tabanlıklar, oturma simitleri, elastik bandaj, boyunluk, dizlik ve bunun gibi ürünlerin yanı sıra, poliçeler çoğunlukla varis çorabını da kapsayabilmektedir.

Bu tür malzemeler poliçede belirtilen yıllık limit ve iştirak oranı ile özel ve genel şartları dâhilinde ödenebilmektedir. Bu nedenle sigorta poliçenizin içeriğinde belirtilen ve kapsadığı alanları içeren bölümü inceleyebilirsiniz.

Bu kapsamda yapılan ödemelerin miktarı, poliçenin yıllık limit ve katılım oranlarına göre hesaplandığından, ödenen miktarı özel sigorta danışmanınıza sorabilirsiniz.

Eğer, varis çorabı kapsam dâhilinde ise, istenilen evrak ve belgeler, sigorta şirketlerinin genel çalışma kurallarına göre değişebildiğinden bu bilgilerin ya da belgelerin neler olduğunu öğrenmeniz işleri kolaylaştıracaktır. Sipariş verdiğinizde notlar bölümüne ekleyeceğiniz bu talepleriniz sayesinde, istenen belgeler tarafınıza siparişinizle birlikte gönderilecektir. 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapın