0216 802 20 89  0533 017 41 92

15.05.2014 Tarihli ve 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam Ve Tanıtım Yönetmeliği madde 26 'da, tıbbi cihazların gazete, radyo, televizyon, telefon aracılığıyla ya da kapıdan veya internet üzerinden satışı yapılamayacağı konusu düzenlenmiştir.

Tıbbi cihaz kapsamına giren varis çorabının da internet, televizyon vb. kanallar üzerinden satışı yasaklanmıştır.

Tabii haklısınız. Hala varis çorabı satan birçok internet sitesi var. Hepsi de büyük firmalar. Eminiz onlar da denetleniyorlardır ve satış yapamaz olduklarının farkındadırlar. Buradan da kanun koyuculara bir duyuru yapmış olalım.

Bu satış sitesi, tamamen girişimci bir ruhla 2011 senesinden beri satış yapmanın yanında bilgilendiren ve ihtiyaç sahiplerinin sorularına yanıt bulan bir site olma misyonunu üstlenmektedir. Bunun sonucu olarak da zaten arama motorlarında hep ilk sıradaki yerini korumuştur. Bizim ilk satış yapma yetkisi alınan site olmamızın da sebebi bu. Evet bu diğer satış siteleri için biraz rahatsız edici, kabul ediyoruz.

Bizim bu site için verdiğimiz emeğe saygımız var ve ondandır ki artık bilgilendirme amaçlı var olmaya devam edeceğiz.

Varis ve varis çorabı ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgilere ve markalara yine bu sayfa üzerinden ulaşabileceksiniz. Her zaman güncelliğini koruyacak olan sitemizde, yine yeniden sorularınıza da yanıt bulabileceksiniz. Uzman doktorlarımız bize destek olmaya devam ediyor,onlara da teşekkür ederiz.

Sağlıkla kalın..

 

variscorabi.com