Ödeme ve Masraflar

Dikkat etmeniz gereken konular

Ödemelerinizi kredi kartı, kapıda ödeme ya da Havale/EFT yaparak ödeyin, ödeyeceğiniz tutar, sitemiz üzerinde gördüğünüz tutardır.

Kapıda ürün teslim edilirken fatura üzerindeki tutardan başka, ayrıca bir ücret alınmaz. 

Kısaca bir ürün satın aldığınızda fatura üzerindeki tutar her şeyin (KDV, Kargo ve varsa kapıda ödeme masrafı) dahil olduğu tutardır. 

Ödeme Seçenekleri

Siparişini verdiğiniz ürünü tedarik eden yetkili firmanın kullandığı ödeme yöntemi ve teslimat seçenekleri farklılık gösterebilir. Olası ödeme yöntemleri aşağıda belirtilmiştir. 

Havale/EFT

Ödemelerinizi firmanın tarafınıza bildirilen hesap numarasına Havale/EFT yaparak güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Siparişiniz iletildikten sonra yetkili firma sizi arayarak siparişinizi onaylar. Banka hesap bilgilerini sizinle paylaştıktan sonra siparişiniz işleme alınır.

 

 

 

Kapıda Ödeme

Kapıda Ödeme"Önce ürün sonra ödeme" diyenlerin tercih edebileceği bir diğer ödeme yöntemi de kapıda kredi kartı, banka kartı ya da nakit yapılan ödemelerdir. Kapıda ödemelerde taksit seçeneği bulunmamaktadır. Ancak ürününüzü aldıktan sonra dilerseniz peşin dilerseniz kredi kartınız ile ödemeyi yapabilirsiniz. 

Ödemenizi kolayca kapıda yapabilirsiniz.

 

 Kredi Kartı

 Ödemenizi 3D aracılığı ile güvenle yapabilirsiniz. 

variscorabi.com doğrudan ürün göndermemekte ve satış yapmamaktadır. Siparişinizi verdiğiniz ürün(ler) doğrudan variscorabi.com tarafından güvenirliliği onaylanmış ve yetklili ruhsat sahibi firmalar tarafından gönderilmektedir. 

Oluşturduğunuz sipariş sistemimizde kayıtlı firmaya iletilmekte ve siparişiniz ilgili firma aracılığı ile orijinal fatura ile gönderilmektedir. varicorabi.com bu hizmetten hiç bir gelir elde etmemektedir.