Mediven Plus Diz Altı Hafif Basınçlı Varis Çorabı

Liste fiyatı: 630.00 
565.00 
(KDV dahil) Kazancınız: 65.00 ₺ (10%)
Kazancınız 10%
Lütfen beden seçiniz
Lütfen seçiniz
101
Stokta
+

18-21 hafif basınç sağlar,Unisex olan, hem erkeklerin hem de kadınların rahatlıkla kullanabileceği çalışan, çalışmayan ama günlük yaşamın içerisinde uzun süre kullanılabilecek kalitesi yüksek bir varis çorabı modeli Mediven Plus.

Özellikleri ilerlemiş varisler için geliştirilmiştir. Son derece konforludur ve uzun süre dayanıklıdır.

Basınç dağılımı ile özellikle damarlarda oluşmuş şişmiş varisler için kesinlikle önerilen bir çoraptır.

Patentli ClimaComfort teknolojisi sayesinde, cildinizdeki muhtemel terlemeyi ve verdiği rahatsızlığı en aza indirmek için, nem deriden hızla emilir ve dışarı atılır. Bu hava geçirebilen teknoloji dokuma aşamasının tamamında kullanılmıştır. Yani aldığınız çorabın tamamı bu sistem ile dokunmuştur.

Çift basınçlı (kompresyon) yüksek teknolojili bir dokuma ile hem giyim kolaylığı hem de uyumluluk sağlanmıştır. Bu özel dokuma sistemi sayesinde varis çorabında da mükemmel bir esneklik sağlanmıştır.  

Mediven Plus modelleri tıpkı diğer modeller gibi basıncın doğru olduğunu kademeli basınç sistemi sayesinde garanti eder. Çorabın ağ bölümünde, rahatlığı, konforu ve kulanım kolaylığını sağlamak amacı ile geliştirilmiş dayanıklı dokuma vardır.

Burnu açık modellerde özel olarak yumuşak bir dokuma teknolojisi kullanılmıştır. Bunun nedeni de ayağı çevreleyen bölgedeki dokumanın yumuşaklığı, çorabın ayağınızda kesme yapmasını engeller. Aynı zamanda da kullanımınızı son derece kolay hale getirir.

Climafresh adı verilen aynı zamanda patentli özel dokuma sistemi sayesinde anti bakteriyel özellikte olmasından dolayı ayaklarınız rahat ve güvendedir.

Cildinizde herhangi bir rahatsızlık yaratmadığından cilde dost aynı zamanda da hipoalerjeniktir. Bunun da nedeni üretilen çorapların Eko-Tex 100 standardına göre üretiliyor olmalarından kaynaklanmaktadır.  

Beden Ölçüm Tablosu

Marka:
Mediven
Ürün Grubu:
Varis Çorabı
Kullanım:
  • Unisex
Basınç:
Hafif Basınç/CCL1
Parmak Ucu:
Açık
Renk:
Ten/Bej

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapın
Garantiler %100 İade ve Değişim Garantisi %100 Güvenli Alışveriş %100 Memnuniyet Garantisi %100 Orijinal