0216 802 20 89  0533 017 41 92

Mediven Duomed Diz Altı Hafif Basınçlı Varis Çorabı


Lütfen beden seçiniz

Lütfen seçiniz

Lütfen renk seçiniz

140
Stokta

18-21 mmHg hafif basınç sağlar,esnek ve elastik yapıdaki bu çorap aynı zamanda ekonomiktir. Çok dayanıklıdır. Yuvarlak örgü teknolojisi ile kompresyon verilen bu çoraplar özellikle hafif ödem oluşumu ya da ödem oluşumuna açık durumlarda, gebelik sürecinde varis oluşumunda, düşük seviyedeki oluşmuş ödemlerde, inflamatuar venöz hastalıklar ile tromboz tedavisi için tasarlanmıştır. Ayrıca skleroterapi ameliyatı sonrası tedaviye yardımcı olarak tavsiye edilir.

Estetik görünümünün yanı sıra uzun ömürlü, kaliteli ve rahattır. Günlük temponuza uyum sağlar. Uygulanan basınç belirtilen basınç aralığındadır ve Mediven bu basıncı garanti eder. Medikal basınç standartlarına uygun olan kademeli bir basınç sistemi vardır. Kapalı ya da açık burun seçenekleri, kullanıcıların isteğine bırakılmıştır. Burnu açık modellerde özel çift katlı dokuma kullanılmıştır. Bu sayede ayaklarda ya da parmaklarda herhangi bir kesme ya da istenmeyen bir durum oluşmaz. Ayaklarınız çok rahat eder. 

Beden Ölçüm Tablosu

Kullandığım ilk varis çorabı olduğu için diğerleri ile kıyaslayamam ancak rahat bir çorap olduğunu söyleyebilirim. İlk günden alıştım giymeye. Tahmin ettiğimden biraz daha kalın bir kumaşı var ve giymesi biraz zor ancak giydikten sonra gayet rahat bir çorap. Kaliteli olduğu da her yerinden belli.

Çorabı denedim. Rahazsızlık duymadım. Çabuk alıştım.tavsiye ederim.güzel bence.

piyasadaki bir sürü dandik markadan sonra duomed ile tanıştım.böyle bir site çok gerekliydi.Hızlı kargolama için de teşekkür ederim.

 

Garantiler