0850 223 31 12  0533 4938324

Ürün Bilgisi Alırken

Sipariş Verirken

Ürün bilgisi alırken, tamamen ücretsiz 0850 223 31 12 numaralı hattımızdan arayabilir, whatsapp hattımızdan mesaj gönderebilir ya da ilgili ürünün sayfasına girerek "Bilgi Al" butonuna tıklayarak adımları izleyebilirsiniz. Fiyat ve stok bilgisi, bilgi talebiniz alındıktan sonra yetkili firma tarafından verilir. Firmanın vermiş olduğu bilgi doğrultusunda ürünü satın almak isterseniz, talebinizi yetkili firmaya yönlendiriyor olacağız. 

Bilgi alırken "Bilgi Al" butonu ile ilerliyorsanız, talep ettiğiniz ürünün detaylarını (basıncı, rengi, formu) da işaretlemeniz durumunda bilgi verme süremiz kısalacaktır. Bu nedenle ürün detaylarını doğru ve eksiksiz girmeniz önemlidir.

-        -

-         Nadiren de olsa web sitemizde bazen sunuculardan kaynaklı hatalar yaşanabilmektedir. Böyle durumlarda iletişim formundan (telefon numaranızı yazmayı unutmayın) ya da ücretsiz olan 0850 223 31 12 numaralı telefondan bize ulaşarak talebinizle ilgili yardım isteyebilirsiniz.

www.variscorabi.com üzerinden ürün bilgisi alırken yukarıda belirtilen konuların size yardımcı olmasını dileriz. İyi alış verişler.

 
Yüklüyor...