Sigvaris Style Semitransparent Külotlu Orta Basınçlı Varis Çorabı (Magic)

1,225.00 
(KDV dahil)
SSE2K_TK
Stokta
+

Sigvaris Style Semitransparent Külotlu Orta Basınçlı Varis Çorabı (Magic) zarif görünümü ve ince yapısı ile kadınların tercihi olacaktır. Özellikle estetik duruşuna özen gösterilmiştir. Hafif, hassas ve şeffaf bir çoraptır. 

Bacaklar ve topuk bölgesi optimum destek sağlar. En küçük ayrıntısına kadar yüksek kalitede işçilik sayesinde mükemmel uyum ve olağanüstü konfor sağlar.  

Yumuşaklığı sayesinde giyilmesi ve çıkartması kolaydır.

Sigvaris Magic özellikle çalışan ve sık seyahat eden kadınların tercihi olmustur. günlük kullanım dışında bos vakitlerinizdeki aktivitelerinizde de rahatça giyebileceğiniz sağlam yüksek kaliteli üretim teknolojisiyle üretimiş ipliklerden dokunmuştur. Sigvaris Magic her mevsim için modaya uygundur.

Anatomik yapısıyla vücudunuzu tam saran bir konfor sunar. Size ikinci cildinizmiş hissini vererek hiçbir kısıtlama ve kesme yapmaz.

23-32 mmHg basınç aralığındadır.

%59 polyamid - %41 elastan içerir. 

Marka:
Sigvaris
Ürün Grubu:
Varis Çorabı
Kullanım:
  • Kadın
Basınç:
Orta Basınç/CCL2
Parmak Ucu:
Kapalı
Renk:
Ten/Bej
İlk aldığım çoraplardan biri olmasına rağmen aylardır hala kullanıyorum ve çok memnunum,hemen hemen her markanın çoraplarını kullandım ama sigvarisin üzerine yok diyorum,umarım bundan sonra da beni yanıltmaz...kesinlikle tavsiye ederim.
Yorum yapın
Garantiler %100 İade ve Değişim Garantisi %100 Güvenli Alışveriş %100 Memnuniyet Garantisi %100 Orijinal