Mediven Duomed Külotlu Orta Basınçlı Varis Çorabı

Liste fiyatı: 580.00 
520.00 
(KDV dahil) Kazancınız: 60.00 ₺ (10%)
Kazancınız 10%
210
Stokta
+

23-32 mmHg Orta basınç sağlar, Mediven Duomed külotlu çoraplar, kademeli basınç sitemi ile %100 olarak istenilen basıncı sağladığını garanti eder. Kullanılan ileri teknoloji ile üretilen külotlu çoraplar Eko-Tex 100 standartlarına uygundur. Bu sayede anti-alerjen yapısı cildinize dost bir kullanım sağlar. Climafresh teknolojisini bütün Duomed modellerinde kullanan Mediven, hava geçirebilen çoraplar üreterek bacaklarınızın hava almasını sağlar ve bu sayede çok rahat edersiniz.

Dayanıklı ve esnek özelliği sayesinde anatomik yapınıza uyum sağlayarak günlük yaşantınızı sizi engellemeden devam etmenizi kolaylaştırır.  Görünümü son derece estetiktir. Bu estetikliliğe, kalite ve dayanıklılık ekleyerek son kullanıcıları hem ekonomik anlamda hem de medikal anlamda mutlu etmiştir.

Özel çift katlı dokuması burnu açık mdelleri tercih edenlerin ayaklarında herhangi bir kesme oluşturmaz. Seçiminizi burnu açık ya da kapalı bir model yönünde yaparak güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Beden Ölçüm Tablosu

Marka:
Mediven
Ürün Grubu:
Varis Çorabı
Kullanım:
  • Kadın
  • Erkek
  • Unisex
Basınç:
Orta Basınç/CCL2
Parmak Ucu:
Kapalı
Renk:
Ten/Bej
Ürünü yaklaşık bir buçuk ay kullandım. Ağ kısmından göz kaçtı. Satıcı firma bir buçuk sene giyersiniz demişti. İthal diye bu ürünü tercih etmiştim. Çünkü aynı göz kaçmasını yerli üründefe yaşadım. Ürünü 385 TL ye aldım. Ürün külotlu burnu açık ve orta basınçlı bir ürün idi. Garantisinin olup olmadığını da bilmiyorum
Yorum yapın
Garantiler %100 İade ve Değişim Garantisi %100 Güvenli Alışveriş %100 Memnuniyet Garantisi %100 Orijinal