Mediven Duomed Diz Üstü Silikonlu Orta Basınçlı Varis Çorabı

Liste fiyatı: 540.00 
485.00 
(KDV dahil) Kazancınız: 55.00 ₺ (10%)
Kazancınız 10%
261
Stokta
+

Duomed orta basınçlı dizüstü varis çorabı medikal gereksinimleri tam olarak karşılar. Sayanıklı ve sağlamlığının yanı sıra son derece sağlıklıdır. Bu özelliklerini ileri teknoloji ile üretiliyor olmasına borçludur. Uygulanan basıncın doğru basınç olduğunu %100 garanti eden Mediven aynı zamanda üretimini Eko-Tex 100 standardına göre gerçekleştirmektedir.

Patenti kendisinde olan Climafresh teknolojisi ile ürettiği çoraplar hava geçirgen özellikte olup anti bakteriyel ve hipoalerjeniktir.

Ayaklarınız bu teknoloji sayesinde son derece rahat eder. Kullanmaya başladığınız andan itibaren vücudunuza uyum sağlayarak hareketlerinizi kısıtlamaz ve son derece rahat edersiniz. Estetik görünümü günlük yaşamınızı kolaylaştırdığı gibi ayaklarınız ihtiyacı olan basınca kavuşur.

Şeker problemi olanlar, ayaklarında kısa ya da uzun süreli mantar oluşmuş olanlar ya da enfeksiyon geçirmiş kullanıcılar bu çorapların burnu açık modellerini tercih edebilirler. Bu tür sorunları olmayan kullanıcılar da tercihlerini burnu açık modellerden yapabilirler. 

Özel olarak çift dokuma tekniği kullanılan burnu açık modeller dikiş yerlerinden kaynaklı ayak kesmelerini engeller. Bu sayede ayaklarınız herhangi bir tahrişe maruz kalmadan rahat eder.

23-32 mmHg basınç aralığındadır

%57 polyamid - %43 elastan içerir.

Marka:
Mediven
Ürün Grubu:
Varis Çorabı
Kullanım:
  • Unisex
Basınç:
Orta Basınç/CCL2
Parmak Ucu:
Kapalı
Renk:
Siyah

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapın
Garantiler %100 İade ve Değişim Garantisi %100 Güvenli Alışveriş %100 Memnuniyet Garantisi %100 Orijinal