CEP NightTech Women Gece Sporcu Çorabı

Liste fiyatı: 760.00 
680.00 
(KDV dahil) Kazancınız: 80.00 ₺ (11%)
Kazancınız 11%
WP4LB3
Stokta
+

Her bir geçen kilometrede performansınızı koruyun. CEP Mediven teknolojisi ile üretilen basınç sistemine sahiptir. Nefes alabilen örgü tekniği ile üretilmiştir. Hava durumu ne olursa olsun özelikle geceleri fark edilmenizi sağlayacak reflektör görevi gören şık tasarımı ile uzun süren koşularınızı ayaklarınız ağrımadan gerçekleştirin.  

CEP Basınçlı çoraplarına her zaman güvenebilirsiniz. Kademeli basınç sistemi sayesinde kaslarınızı 300 kez çevreler. Teknik performans örgüsü olağanüstü bir hava akışı sağlar. Nemi/teri dışarı atar ve cildinizdeki ısıyı düşürür. 6 ay süresince özelliklerini korur ve Mediven garantisi altındadır. 150-200 kez giyebilirsiniz. Herhangi bir deformasyon ya da basınç kaybında sizi asla yalnız bırakmayacağımızı bilirsiniz.

Berlin merkezli genç tasarımcılardan esinlenen bu yenilikçi spor çoraplar şafakta, alacakaranlıkta veya geceleri 360 ° renkli reflektör noktalarına sahiptir. Sonuçta, CEP Basınç Çoraplarındaki akıllı yansıtıcı teknoloji ışığı yansıtırken aktif basınç sağlarken gerçekten hareket etmenizi sağlar. Nighttech Basınç Çorapları, Almanya'da üretilen yüksek kaliteli bir üründür ve koştuktan sonra daha hızlı iyileşme için kaslarınızı hedeflenen basınç ile aktif hale getirir. Daha koşunuzun ilk kilometresinde farkı hissedeceksiniz.

Medi basıncı sayesinde koşularınız için daha fazla güç sağlar.
Basınç özelliğinden ötürü kan dolaşımını teşvik eder ve oksijen taşınmasını iyileştirir. Optimize edilmiş bir besin kaynağından faydalanır ve kaslarınızdan maksimum performans elde edersiniz, böylece en iyi rekorunuzu ya da en uzun koşunuzu geçebilirsiniz. Daha uzun ve kendinizi daha hafif hissederek spor yapabilirsiniz!

Koşarken aktif olarak ayaklarınızı ağrımaya karşı güçlendirir. Ayakta oluşabilecek su toplanmasını engeller. Son derece konforludur ve ayağınızı sarar. 

20 mmHg civarında bir basınç sağlar.

%85 polyamid - %15 spandeks içerir.

Dayanıklılık gerektiren sporlar, fitness yapanlar ve koşucular için uygundur. 

Yıkama Talimatı

CEP Sports mükemmel kalitede ileri teknoloji fonksiyonel giysiler sunmaktadır. Sadece uygun bakım, uzun süre sınırsız çalışmayı sağlayabilir. 40 derecede elde ya da makinede yıkayabilirsiniz. Kimyasal detarjan kullanmayınız.

 

Marka:
Mediven
Ürün Grubu:
Sporculara Özel
Kullanım:
  • Kadın
Renk:
Siyah

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapın
Garantiler %100 İade ve Değişim Garantisi %100 Güvenli Alışveriş %100 Memnuniyet Garantisi %100 Orijinal