CEP NightTech Calf Sleeves Men Varis Çorabı

Liste fiyatı: 530.00 
475.00 
(KDV dahil) Kazancınız: 55.00 ₺ (10%)
Kazancınız 10%
WS5L30
Stokta
+

CEP NightTech Calf Sleeves stratejik bölgelere konumlandırılmış reflektörler sayesinde karanlıkta görünürlüğünüzü dolayısı ile güvenliğinizi artırır. Tanımlanan basınç profili, kaslarınızın optimum stabilizasyonu için derin bir duyusal etki ile uyarır. Yüksek teknoloji ürünü kumaş, baldır kaslarınızdaki titreşimleri en aza indirir ve maksimum hareket özgürlüğü sağlarken enerji seviyenizi artırır.

Kaslarınız için destek, güvenliğiniz için reflektörler: CEP'nin eşsiz Nighttech Basınç Çorabı yenilikçi teknolojilerle donatılmıştır. Mediven'in güvenilir, entegre edilmiş basınç profili sayesinde kaslarınıza ihtiyaç duyduğunuz basıncı uygulanır ve artan performansınıza yeni kriterler belirlemiş olur.

Akıllı iplikler sayesinde bacakalrınıza uyum sağlar.
İster tek başınıza, ister bir takım olarak antrenman yapın, rahatlayın veya rekabete hazırlanın: Erkekler için özel olarak tasarlanmış olan bu çorap ve sağladığı basınç ile enerji seviyenizi yeni bir aşamaya taşır. CEP Calf Sleeves kan akışını sağlar ve besin maddelerini arttırır. Uyguladığı basınç metabolik süreçleri aktive eder ve birçok yararı vardır: Enerji rezervleriniz daha hızlı dolar ve belirgin şekilde daha hızlı iyileşirsiniz. 

Isı ve nem teknolojisi sayesinde ayaklarınız hep taze ve ferah kalır. Nefes alabilen yüksek teknolojili lifler nemi cildinizden uzaklaştırır, böylece hızla buharlaşabilir. Bu ısı ve nem düzenleme özellikleri, eşsiz konfor için bacakalrınızı hoş bir şekilde kuru tutar. 

Geceleri güvenliğinizi artırın ve en son teknolojilerin sunduğu tüm avantajlardan yararlanın!

20-30 mmHg aralığında bir basınç sağlar.

%79 polyamid - %21 spandeks içerir.

Dayanıklılık gerektiren sporlar, fitness yapanlar ve koşucular için uygundur. 150-200 kez giyim için uygundur.

Yıkama Talimatı

CEP Sports mükemmel kalitede ileri teknoloji fonksiyonel giysiler sunmaktadır. Sadece uygun bakım, uzun süre sınırsız çalışmayı sağlayabilir. 40 derecede elde ya da makinede yıkayabilirsiniz. Kimyasal detarjan kullanmayınız.

Marka:
Mediven
Ürün Grubu:
Sporculara Özel
Kullanım:
  • Erkek
Renk:
Mavi

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapın
Garantiler %100 İade ve Değişim Garantisi %100 Güvenli Alışveriş %100 Memnuniyet Garantisi %100 Orijinal