%100 Orijinal

variscorabi.com adresinde gördüğünüz ürünlerin tamamı %100 orijinaldir. Sitemizde bulunan ürünler, doğrudan ithalatçı ya da üreticiden tedarik edilmektedir.

Alış veriş yaparken seçtiğiniz ürün size orijinal kutu ve abalajında gönderilir. Asla içeriğinde bir değişiklik %100 Orijinalolmaz ve ürün sağlayıcı içeriğinde neyi taahhüt ediyorsa, geçerlidir.

Bütün ürünler orijinal ambalaj içerisinde sizlere fatura/fiş ile, kargo ambalajı içerisinde teslim edilir. Hiç bir ürünün kutusu ya da kargo ambalajı olmadan depolarımızdan çıkışı gerçekleşmez.

Ürünün orijinalliği konusunda kuşku duyduğunuz durumlarda doğrudan bizimle iletişime geçiniz.

Bazı ürünlerin içerisinde kullanım talimatı, yıkama talimatı ya da giyimi kolaylaştırıcı ek ürünler bulunmakla birlikte içeriğinde ürün dışında başka bir şey olmayanlar da vardır.

Genel kullanım ve yıkama talimatlarını ayrıca sitemiz içerisinde inceleyebilirsiniz.  

Gönderim öncesi içerik kontrolleri yapılmakta ancak yoğunluktan ötürü detaylı inceleme yapılamamaktadır. Daha önce hiç yaşanmamış ve çok küçük bir olasılık olmasına rağmen, üretim ve paketleme aşamasında, üretici tarafından yanlışlıkla farklı bir beden konmuş ya da içeriğinde olması gereken bir ek ürün gözden kaçmış olabilir. Böyle bir durumda, ilgili konu derhal tarafımızdan çözümlenmek üzere önceliklerin en üst sırasına alınacaktır. 

İyi bir alış veriş deneyimi yaşamanız dileği ile.

 

Güncelleme: 30-09-2013