%100 Memnuniyet Garantisi

Bir çok sitede, binlerce farklı ürün ve marka sunulmakta ve gün geçtikçe internet siteleri alış veriş odaklı olmaktadır. Tedarikçilerin %100 Memnuniyetve firmaların perspektifleri bu alanda her geçen gün gelişmekte ve yenilenmektedir.

Yaygınlaşan internet kullanımı ve ona bağlı olarak yapılan alış verişler bir çok yeni yasal düzenlemeyi de beraberinde getirmektedir. Yine bu kapsamda ödeme ve gönderim kanalları genişlemekte ve farklı seçenekleri sürekli arttırmaktadır.

Bilinen ve daha önce kullanılan bir ürün artık internet ortamında rahatlıkla karar verilip alınıyor. İlk kez bu deneyimi yaşayacak olanlar da küçük de olsa kaygılar yaşayabiliyor. 

Yeni kullanıcıların yanı sıra mevcut kullanıcıların da memnuniyeti artık her zamankinden çok daha önemli olan bu çağda, rekabet yalnızca fiyat/kalite ekseninde değil  aynı zamanda hizmet/kalite ekseninde de yoğunlaşmış durumda. 

15 yıllık deneyimlerimizin ilk günden bugüne bize öğrettiği en önemli değer, bizlerin de aslında birer kullanıcı olduğu ve aldığımız hizmetin kalitesinin önemidir. Sonuç olarak bizler de birer tüketiciyiz ve memnuniyet konusundaki hassasiyetleri çok önemsiyoruz.

Sizlerin internet üzerindeki alış veriş deneyiminizin sınırlarını yasalar belirliyor olabilir ama bizim için sizlerin memnuniyeti asla sınırlandırılamaz. İçtenlik ve samimiyetle dile getirilen her bir şikayet, bizler tarafından değerlendirilip çözümlenmesi ve memnuniyete dönüştürülmesi gereken bir konudur. 

Bu değerlerden yola çıkarak memnuniyetinizi ancak birlikte çözümleyebiliriz.

Bizim için "alış veriş" bir hizmet ya da ürün karşılığında ödenen bedelin ötesindedir.