%100 İade Garantisi

"Sitemizde yaptığınız alış verişin içeriği ne olursa olsun 14 iş günü içerisinde orijinal ambalajı ve kutusunda faturası ile birlikte iade edebilirsiniz".

Bu iade garantisi ile ilgili yazıyı bir çok sitede okuduğunuzu biliyoruz. Ancak unutulan ve belirtilmeyen ya da kullanıcıların bilmediği %100 İade ve Değişim Garantisibir konu hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz. "iade garantisi" yasalarla belirlenmiştir ve internet aracılığı ile yaptığınız alış verişin içeriği ne olursa olsun 14 iş günü içerisinde zaten iade edebiliyorsunuz.

Örneklendirmek gerekirse, cep telefonundan, televizyona, buzdolabından, ayakkabıya, hatta hijyen ürünler de dahil olmak üzere yasal olarak iade hakkınız var. Üstelik hiç bir kargo ücretini ödemeniz gerekmeden. Hem ödediğiniz paranın (kargo ücretleri ve diğer masraflar dahil) tamamını geri alabilir, iade kargosunu da karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Buradaki tek koşul, 14 iş günü içerisinde orijinal ambalaj ve kutusunda faturası ile birlikte olması gerektiğidir.

Elbette sadece cayma hakkınızı kullanarak aldığınız herşeyi iade edebilirsiniz. İade alınan ürünler üretici ya da ithalayçıya gönderildiğinden ambalaj ve kutusunda fatura ile birlikte iade etmenizi rica ederiz. 

Sonuç olarak verilen garanti aslında yasalarla belirlenmiş bir iade garantisidir ve yasanın nasıl memnuniyete evrildiğinin güzel bir örneğidir.

Bizler sonuç olarak "varis çorabı" ve ilgili ürünleri sizlere sunuyoruz ve bu ürünlerin hijyenik olduğunun farkındayız. Doğal olarak bu ürünleri 20 gün sonra da iade etseniz, 3 gün sonra da iade etseniz bize iade nedeninizi belirttiğinizde, bizler bu nedenleri samimi olarak değerlendirip en iyi sonucu sizlere sunmak için azami gayreti gösteririz. Varis çorapları hijyenik ürünler olduğundan, bu ürünleri denediğiniz anda geri almamız söz konusu değildir. Hijyenik ürünler yasada da zaten kapsam dışı tutulmuşlardır. Çorap alırken mutlaka daha önce kullandığınız bir marka ya da modeli alınız. İlk kez alacaksanız denemeniz gerektiğinde maalesef iade koşulları ortadan kalktığından sizlerin de bizlerin de içine sinmeyen bir durum ortaya çıkacaktır. Göreceli nedenlerden ötürü sitemizdeki ürünlerle ilgili asla öneride bulunmayız ve tarafsızlık taahhüdümüze bağlı kalırız.

İade alır mıyız? Elbette alırız, hem de ne zaman isterseniz iade edebilirsiniz. Ödediğiniz ücretin tamamını da size hemen iade ederiz. Bankaların iade koşulları ve süreçleri doğrultusunda ödediğiniz bedel hesabınıza ya da kartınıza iade edilir. İade ürünü de kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. 

Bu noktada samimiyetimize karşılık sizlerden tek ricamız, bildiğiniz ya da daha önce kullandığınız bir ürünü almanızdır. Doğru beden ölçüsünü aldığınızda yanlışlık olasılığı da en aza indirgenmiş olur. Bütün bunlara rağmen iade etmek isterseniz iadenizi mümkünse anlaşmalı kargo firmamız ile yapmanız bizleri mutlu edecektir.

Olası üretim hataları, ya da ürün kusurları belirlendiğinde, hatta almış olduğunuz ürünün bedenini ya da özelliğini yanlış verdiğinizde de ürünü ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz.

Bizim anladığımız %100 iade garantisi, zaten yasalarda varolan haklarınızı avantaja çevirmek değil, her koşul ve şartta samimi taleplerinizi memnuniyete çevirmektir.

İade nedeninizi yasal süre geçmiş olsa dahi lütfen bize belirtin, bizler de değerlendirip elimizden gelenin en iyisini yapalım.

İyi alış verişler dileriz.