%100 İade Garantisi

"Sitemizde yaptığınız alış verişin içeriği ne olursa olsun 7 iş günü içerisinde orijinal ambalajı ve kutusunda faturası ile birlikte iade edebilirsiniz".

Bu iade garantisi ile ilgili yazıyı bir çok sitede okuduğunuzu biliyoruz. Ancak unutulan ve belirtilmeyen ya da kullanıcıların bilmediği bir konu hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz. "iade garantisi" yasalarla belirlenmiştir ve internet aracılığı ile yaptığınız alış verişin ne olursa olsun 7 iş günü içerisinde zaten iade edebiliyorsunuz.  Örneklendirmek gerekirse, cep telefonundan, televizyona, buzdolabından, ayakkabıya, hatta hijyen ürünler de dahil olmak üzere yasal olarak iade hakkınız var. Üstelik hiç bir kargo ücretini ödemeniz gerekmez. Hem ödediğiniz paranın (kargo ücretleri ve diğer masraflar dahil) tamamını geri alabilir, iade kargosunu da karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Buradaki tek kural 7 iş günü içerisinde olması gerektiğidir.

Elbette beden söz konusu olduğunda, ya da önerilen bir ürünü beğenmediğinizde, ya da sadece cayma hakkınızı kullanarak aldığınız herşeyi iade edebilirsiniz. İade alınan ürünler üretici ya da ithalayçıya gönderildiğinden ambalaj ve kutusunda fatura ile birlikte iade etmenizi rica ederiz. 

Sonuç olarak verilen garanti aslında yasalarla belirlenmiş bir iade garantisidir ve yasanın nasıl memnuniyete evrildiğinin güzel bir örneğidir.

Bizler sonuç olarak "varis çorabı" ve ilgili ürünleri sizlere sunuyoruz ve bu ürünlerin hijyenik olduğunun farkındayız. Doğal olarak bu ürünleri 20 gün sonra da iade etseniz, 3 gün sonra da iade etseniz biz iade alırız. Ancak tekrar başka bir kullanıcıya asla gönderemeyiz ve o ürünün maliyeti bizim için zarardır. Bu nedenle sitemizdeki ürünlerle ilgili asla öneride bulunmayız ve tarafsızlık taahhüdümüze bağlı kalırız.

İade alır mıyız? Elbette alırız, hem de ne zaman isterseniz iade edebilirsiniz. Ödediğiniz ücretin tamamını da size hemen iade ederiz. Bankaların iade koşulları ve süreçleri doğrultusunda ödediğiniz bedel hesabınıza ya da kartınıza gecikmeden iade edilir. İadenizi de elbette kargo ile gönderebilirsiniz.

Bu noktada samimiyetimize karşılık sizlerden tek ricamız, bildiğiniz ya da daha önce kullandığınız bir ürünü almanızdır. Doğru beden ölçüsü ile birlikte yanlışlık olasılığı da en aza indirgenmişl olur.

Bütün bunlara karşın elbette yine de cayma hakkınızı kullanıp ürünü iade edebilirsiniz. Olası üretim hataları, ya da ürün kusurları belirlendiğinde de ürünü ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz.

Bizim anladığımız %100 iade garantisi, zaten yasalarda varolan haklarınızı avantaja çevirmek değil, her koşul ve şartta samimi taleplerinizi memnuniyete çevirmektir.

İyi alış verişler dileriz.