%99.9 Güvenli

İnternette alış veriş yapmak son yıllarda oldukça yaygınlaştı. Eskiden, farklı ya da benzer nedenlerle %100 Güvenlidokunmadan almak istemediğimiz bir çok ürünü, hatta gıda ürünlerini bile artık internet üzerinden alıyoruz. 

Bu alış verişlerde herkesi kaygılandıran konuların başında güvenlik gelmektedir. Sanal bir ortamda gerçekleşen ve fiziki bir etkileşimin olmadığı bu süreçte verdiğimiz bilgilerin güvenliği hassasiyetleri doğal olarak arttırmaktadır.

Özellikle duyduğumuz, öğrendiğimiz hatta maalesef bazen bizzat yaşadığımız bazı olaylar tedirginlikleri beraberinde getirmektedir.

Bütün bu nedenlerden ötürü, hem firmalar hem de aracı kuruluşlar (banka, ödeme sistemler, vb.) sistemlerini en son teknolojiye göre yenilemekte ve güncellemektedir. 3D, SSL ve benzeri yenilikler kullanıcıların daha güvenli alış veriş yapmasını sağlamak için hergün gelişmektedir. 

%100 GüvenliBu nedenle bizler, kredi kartı gibi hassas ödemeler için sadece güvenli aracılar ile çalışıyoruz. PayU, PayPal gibi güvenli ödeme araçları günün en yüksek teknolojisini kullanan, kullanıcıyı üst seviyede koruyan ve devlet kontrolünde olan kurumlardır. PayU, ülkemizde bulunan ve bilinen 6 banka ile ortak çalışmaktadır. PayPal ise tüm dünyada güvenirliliği kanıtlanmış bir sistemdir. PayPal ve PayU ile ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Bütün güvenliğe rağmen yine de kaygılar oluşabilmektedir. Bu nedenle sitemiz içerisinde farklı ödeme seçeneklerini de bulabilirsiniz. Dilerseniz ödemenizi Havale/EFT yoluyla, dilerseniz kapıda ürünü teslim aldıktan sonra nakit ya da kredi kartınız ile yapabilirsiniz.  

Sitemizde alış veriş sırasında verdiğiniz bilgiler asla üçüncü şahıs, firma ya da kurumlarla paylaşılmaz. Gizliliğiniz ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Güvenli alış verişler dileriz.